Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MİNİBÜSTEN İNMEK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Truck
Merhaba ruyamda bir minibusun icinde evime gitmeye calisiyorum. Birkac saatlik bir mesafede. Yolun yarisina geliyorum fakat o sirada trafik olduğunu görüyorum. Sofore beni burda birak trafikten sonra ben binerim diyorum. Bir sureligine iniyorum fakat trafikten sonra minibusu bulamıyorum. Hay aksi burda kaldim derken bir muzeye giriyorum. O sirada uzundur gormedigim okul arkadaşlarımi o muzede görüyorum. Minibus sirketini arayip beni alin diyorum. Onlarda bir sonraki minibüse binin diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sorun, karmaşa ya da benzer bir şey için izin alırsanız işinize yeniden dönemeyebilirsiniz. Bu rüya geçici ayrılışların sonradan kalıcı hale gelebileceği konusunda bir uyarı taşıyor. Belki bazı kültürel birikimler için zaman kazanmış olabilirsiniz ama belirsizlik canınızı da sıkabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA