Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MİLLETVEKİLİ İLE DENİZE GİRMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Açelya
Rüyamda üzerimde elbise var çok güzel bir deniz görūyorum, elbisemle denize girip yıkanıyorum bakıyorum yanımda, gerçekte, mecliste olan milletvekilini görüyorum oda denizde yıkanıyor diyorumki, Ona deniz, ne kadar güzel diyorum evet diyor denizden çıkıyorum elbisem ıslak milletvekili ile birlikte yürüyoruz bir yolda elimizde hamur var benim hamurum kahverengi kurabiye hamuru, onun hamuru normal cıvık bir hamur, arkama bakıyorum milletvekili hamuru bırakmış, ellerine yapışan hamurları temizliyordu.NOT: medeni halim evli ve genç çocukları olan orta yaşlı bir bayanım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bürokratik kariyeri olan biri ile kader sizi karşılaştıracak. Belki resmi bir işiniz var ve rüya bununla ilgilidir. Ya da resmi bir kurumdan malınızla ilgili bazı haberler alacaksınız. Bu konu para ile ilgili çünkü elinizde hamur var. Belki bir noktada aynı yere yatırım yapacaksınız. Sonuçta sizin yatırımınız ya da kısmetiniz develete ya da devlet adamlarına göre daha değerli olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA