Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARLIKTAKİ ÖLÜLERİN DİRİLMESİ

05.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Halil
Bir rüya gördüm,bir mezarlıkta yürüyorum,biriyle konusuyorum ama hiç görmedim.Yanından geçtiğim mezarda ki rahmetli diriliyordu ve mezarda ki tüm yatanlar askerdi. Kılıçları,kalkanları vardı. O konuştugum ses,bir savaştan bahsediyordu,benim yöneteceğim bir savaştan,dirilenlerin de ordum olacagından. Sonra bana buda senin dedi,beyaz zırh,beyaz miğfer,beyaz ok ve yay. Okun üstünde SİYAH renkle IV kırmızı renkle H harfi yani adımın baş harfi vardı. Bunun bir açıklaması var mıdır?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Rüyanızın bir açıklaması var ama rüya haberci değil. Biz uyku esnasında, bilincimizle ya da bedenimizi kısmi olarak terk ederek ara boyuta çıkarız. Bu boyut yeni ölenlerin mekanıdır. Yeni ölen ruhlar burada bir hayal deryasında, garip gel-gitler içinde, acı ve sevinci bir arada yaşarlar. Ara boyutta hayaller anında tezahür eder, gitmeyi düşündüğünüz yere zihinsel olarak ulaşırsınız, çok hızlı seyreden bir zaman akışı vardır. Yaşayanlar bu bölgeye çıktıklarında ölülerin hayallerinin içinden geçerler ve onlara tanık olur, bazen de hayallerin içinde yer alırlar. Siz bir ölünün hayalinden geçmişsiniz. Anlattıklarımı daha iyi anlayabilmek için ara boyut hakkında yaptığım diğer açıklamaları okumalısınız. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak onlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA