Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARLIKTA KAYBOLMAK

12.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen wonderman
Merhabalar, rüyamda bir kaç yılda bir gördüğüm amcam benim saçımı kestirmek için mezarlığa götürmek istiyor, ben istemiyorum ama büyüğüm olduğu için mecburen gidiyorum. Yolda bir sürü dil döküyorum zaten saçım yok neyini kestirecez istersen gidelim ama kestirmem gibi. Daha sonra köyümüzdeki mezarlığın önüne geliyoruz amcama dur bari içeriye girmeden bir namaz kılıyım dediğim anda amcam kayboluyor bende o an uyanıyorum. Normalde ben pek önemsemem ama bunu yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya amcanın ya da amcaya yakın birinin vefatını ve buna bağlı olarak hayatınıza girecek radikal değişimleri simgeliyor olabilir. Saçın kesilmesi yaşamın değişimini simgeler başkasının zorlaması ise bu değişimin sizin isteğiniz olmayacağının işareti. Ancak istememiş olsanız da sizin için iyi bir yenilenme olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA