Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARLIK GÖRMEK

16.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gizem
Merhaba. Rüyamda ailecek bir mezarlığa gidiyorduk. Mezarlık tepede bir yerdeydi ve gidiş yolu biraz zordu. Babamın o mezarlıktan kendine bir yer ayırdığını biliyordum fakat mezarlığa girince sadece babamın değil, bütün sülalemizin mezar yerinin yan yana ayrılmış halde olduğunu gördüm. Babam kendi çekirdek ailemiz için en tepedeki yere bizim için mezar yeri ayırmıştı. Bunu öğrenince biraz şaşırıyordum çünkü o zamana kadar babamın sadece kendisi için yer ayırdığını zannediyordum. Rüyamda, teker teker, yan yana dizilmiş mezarların hepsine bakarak giderken en sonunda ben kendi mezar yerimi gördüm. En tepedeki mezar yeri benim aileme ait olduğu için tepeden şehrin manzarasına baktım ve mezar yerimizin güzel bir yerde olduğunu, manzaranın güzel göründüğünü düşündüm. Bu rüyanın yorumu nedir? Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mezarlık görmek geçmiş üstü kapatılmış konuların tekrar gündeme geleceğini söyler. Ailevi ya da akrabaların da dahil olacağı bazı konular konuşulabilir, miras vs. gibi konular nedeniyli uzun süre tartışılabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA