Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA METEOR YAĞMURU GÖRMEK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen galat
Hocam rüyamda sınıfta hoca devlet büyüklerini eleştiriyordu. denizlerimiz kullanılamıyor diye. bende inşallah ileride ben geçince başa düzelticem hocam dedim. sonra pencereden dışarı baktım. denizin biraz ilerisindeki apartmanların üstünde simsiyah bir bulut kümesi yavaş yavaş bize geliyor. hoca da görülmemiş bir sel olucak hazırlanın dedi. ardından meteor yağmuru başladı. gökten indikçe küçülen. bir tanesi şehirdeki binaların tam ortasına düştü. sonra ben pencereden bakarken alt kata düştü.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Göktaşları ilahi uyarılmanın işaretidir. Siyah bulutlar toplumu etkileyecek sorunları temsil ediyorlar. Uzaktalar ama demek ki bir sorun için geri sayım başlamış. Bu durum iş dünyası ile ilgili olabilir ve maddi meseleleri ortaya çıkarabilir. Büyük binalar iş yaşamını temsil ederler. Başta gördükleriniz de konunun devletle ya da resmi kurumlarla ilgili olabileceğini söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA