Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MESAJLARA BAKMAK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen veysel
Merhaba iyi geceler dün gece 2 tane rüya gördüm tam ayrıntılı hatırlamıyorum ama merak ettim rüyamı 1.cisi abim eski sevgilimle mesajlasıyordu abim göstermedi mesajları bende merak ettim gizliden öğrenmeye çalışıyordum 2.cisi ise bir tane kız var bizim mahallede oturan yanımda bir kaç kişiden gidiyoruz onu gördüm o bana gülümsüyordu ama nedense ben hep önüme bakıyordum sonra yanıma geldi bana bağırdı çağırdı hakkında birşey söylemişim onun için bende ona bağırdım çağırdım sonra dükkanımın oraya
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız, çevrenizdekilerden, eski sevgiliniz hakkında bilgi almaya çalışacağınızı haber veriyor. Belki de bazı gelişmeler olacak ve onu merak edeceksiniz. Diğer rüyanız bilinçaltı rüyasıdır. Bombalar ve kıza yaklaşma gündelik yaşamınızdaki endişelerle ilgili şeyler. Soyunmanız, aslında çok da sorununuz olmadığını söylüyor. Sadece bunlara takıyorsunuz kafayı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA