Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MERDİVENDEN İNEMEMEK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mahmure
Merhaba rūyamda tanımadığım bir yer, merdivenleri var merdivenlerin, aşağısı karanlık tünel gibi genç, kızımla merdivenlrden aşağıya iniyoruz iki kötü niyetli kadın bize engel oluyorlar bizi geçirmiyorlar biz bir kaç defa deniyoruz merdivenlerden iniyoruz kızım, son defasında tek iniyor arkadan bende iniyorum geçiyoruz bir odaya giriyorum tanımadığım, bir adam bize davetiye veriyor bu kötü niyetli kadınların dūğünü varmışbu kadınları sevmiyoruz adam diyorki düğüne gelirken bindallı elbiselerinizi giyersiniz diyor bize ısrar ediyor düğüne gitmemiz için bakıyorum davetiyede tarih var 8 sekizi iyi hatırlıyorum, tam emin değilim ama ay şubat gibiydi, gününü iyi hatırlıyorum perşembeydi bu düğün tarihiydi genç kızımın gözlerinde gözlük vardı normalde gözlük takmıyor.Not: Kızım öğretmen ama çalıştığı okulda sorunları var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızınız ve siz kendinizi güvencede tutmaya çalışıyorsunuz ama kadınlardan gelen engellemeler ve sorunlar yaşıyorsunuz. Kızınızı kendi kararlarını vermesi için serbest bırakın. Böylesi daha kolay olacak. Belki de okuldan ayrılacak olabilir. Bu durum size şimdi kötü görünse de ileride çok daha iyi olduğunu göreceksiniz. Çünkü kızınız sizden daha iyi öngörülere sahip. Bir teklif alacak, başka bir yerden. Bu tam da onun istediği gibi bir iş. Belki bu ay içinde ya da seneye bu zamanlarda rüya gerçekleşebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA