Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAVİ KİMLİK GÖRMEK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demirin Annesi
Merhaba, rüyamda sınava girecekmişim elimde mavi nüfus cüzdanı var. Bir evrak eksik kalmış. Kapıda güvenlik beni geri gönderiyor, eve gidip almam için. Yolda kesik kesik domatesler var, ben bütün olanlarından seçiyorum kendime. Eve gidiyorum,Erkek bebeğim var kucağımda uyuttuğum.Annem onu benden alıp, bayan arkadaşı görsün ve sevsin diye sınıfın orta yerinde, bir sandalyenin üzerine oturtuyor. Ve bebek uyanıyor. Benim moralim bozuluyor uyandırılmış olmasına. Bir şey bozuluyor gibi çünkü kolları da zayıf bebeğin.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya ailenize katılan erkek bebekle, sanırım oğlunuzla ilgili. Şimdi bazı gelişmeler olacak ve siz belki onun adına bir yatırıma gireceksiniz. Bu doğru bir karar ancak yapmanız gereken işlemler nedeniyle çevreniz tarafından duyulabilir. Oysa ki siz bunun duyulmasını istemiyorsunuz çünkü nazardan korkuyorsunuz. Ve rüyanız diyor ki özellikle anneniz duymasın. Çünkü bazı şeyleri ortaya sermeyi, göstermeyi seviyor. Sırf bu nedenle düşlediğiniz gelişmelerde zaafiyetler yaşanabilir. Göze gelmemek için çok dikkat edin. Bu rüya oğlunuzla ilgili değilse sizin hayatınızdaki gelişmelerle ilgildir ve o zaman da nazar konusunda dikkatli olun derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA