Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA MAKYAJ YAPMAK

15.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Busra
Rüyamda birisi bana makyaj yapıyor ve bende yapılan makyajı beğeniyorum baya sonra baska bi zaman aynı makyajı kendim yapmak istiyorum ama benim yaptığım güzel olmuyor kapatıcı sürerken gözümün altında hafif siyahliklar oluyor rimel kalıntıları gibi hafif silmeye çalışıyorum onları ama geçmiyor. Annem makyajıma bakıyor beğenmiyor bende evet ya beceremedim diyorum. Sonra o makyaj başka birseye dönüşüyor yuzumde. Yüzümün saf tarafında bir balık resmi var böyle basit resim çizimlerinden kuyruk taraf-ı kulağımın ordan başlıyor ağız kısmı burun çevreme kadar geliyor ve çapraz bir şekilde yan duruyor ve vaya büyük ebat olarak. Balık kırmızı renge boyanmış ama kıpkırmızı değil hafif silik yüzümün geri kalan kısmı da beyaz renkte. Ben yüzümü öyle görünce ya balık da çok belirgin olmuş niye böyle oldu diye hafif üzülüyorum. Içimden geçirdiğime göre balık yüzümde doğum lekesi gibi bir şeymis hep varmış ama ilk defa bu kadar çok belirgin olmuş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi başınıza bazı işlere kalkışmış olabilirsiniz.Etrafınızdaki insanlardan sakladığınız bazı şeyler var. Başarısız olacağınızı düşünüp korkuyorsunuz ama silik de olsa balık şekli kısmeti ve bereketi temsil ediyor. Aslında çok kısmetlisiniz ama kısmetlerinizin ve şansınızın farkında değilsiniz. Rüyanız size bunun farkına varmanızı söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA