Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAĞARADAN ÇIKMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen maviş yalnız
Merhabalar rüyamda karanlık ve dar bir Mağaradan zorlanarak çıkıyorum. Bir bakıyorum mağaranin çıkışında her dine mensup din adamlari var birde Yahudilerin amblemini cok sari bir tabaka uzerinde görüyorum ben Müslümanım diyorum bu amblemin burada ne işi var diyorum Ağlıyorum sonra yahudi din adamı elime parlak bir sopa veriyor Yahudilerin amblemine büyük bir hızla vurarak kiriyorum sonra cubbe giymis bir Türk din adamı bana parlak bir kılıç ve kurani Kerim veriyor sevincten Ağlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir dönem sona eriyor. Ancak ağlamanız rüyanın geri kalanını bilinçaltı rüyası durumuna sokmuş. Başka inançlara saygı ve empatide sorunlarınız var. Bilinçaltınız yahudi inançlarının kötülüğüne karşı kodlanmış. Bu durum ailevi ve çevresel etkiler nedeniyle zaman içinde oluşuyor elbette. Ancak aynı tanrıya inanan başka dinleri yadsımak islamın özünde yoktur. Düşünce biçiminizi değiştirmelisiniz çünkü kimse dünyaya gelirken dinini seçerek gelmiyor. Siz aileniz müslüman olduğu için islam öğretisinde büyümüşsünüz onlar da kendi ailelerin dini görüşlerinde büyütülmüşler. Hiç kimse günahkar değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA