Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LEYLEK SÜRÜSÜ GÖRMEK

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Berfin Gültekin
Rüyamda arkadaşımın mutfağında okey oynuyoruz beş kişi olduğumuz için bir arkadaş boşta kalıyor bende yerime geçmesini söylüyorum. Denizin üzerinde hortum şeklinde bir şey yaklaşıyor panikleyip eve gitmeliyim diyorum.Tam ayaklandı herkes bir bakıyorum hortum çok yaklaşmış ve hortumu oluşturan bir sürü leylek. Leylekler çok hızlı bir şekilde eve girmeye başlıyor bir tanesi bana çarptı onu savmaya çalışırken uyandım birden. Savma esnasında bir akrabamı gördüğümü hatırlıyorum,okey oynarken yoktu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Leylekler evi, evliliği temsil ederler. Arkadaşlarınız ve siz evli değilseniz ardarda, beklenmedik şekilde evlenebilirsiniz. Başka açıdan hepiniz de ev alabilirsiniz. Belki de bir ortak projeye katılacaksınızdır. Leylekler çarparken gördüğünüz akrabanızın konu ile ilgili olacağını düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA