Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA LEKE GÖRMEK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bahar
Rūyamda aynı sınıfta çalıştığım ve kūs olduğum arkadaşımın kocasının öğretmenler masasında yazı yazdığını görūyorum. Kūs olduğum arkadaşım da sınıfta ve ben de sınıftayım. Gerçek hayatta engelli sınıfında çalışıyoruz. Rūyada ūzerime kırmızı bir leke sıçrıyor. Ūzerimde beyaz öğretmen önlūğū var. Beyaz önlūğūn ūzerindeki sıçrayan kırmızı lekeyi siliyorum ve temizliyorumSonra o lekenin engelli öğrencilerden birinden geldiğini hissediyorum sorunlu öğrenci olduğu için rehber öğretmene gideyim diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu öğrenci nedeniyle üzerinize iftira atılabilir aman çok dikkatli olun. Kendiniz bu durumu düzeltmeye çalışacaksınız ama rüyanız size yol göstermiş. Yetkili kişilerden destek alın. Küs olduğunuz arkadaşınız ve eşi de bu durumun içinde bulunabilirler. Ya da siz onların bunu tezgahladığını düşünebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA