Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LAVANTA TARLASINA GELMEK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuanazlıcan
Sosyal hizmetlerde çalışıyorum. Rüyamda bir müracaatçı ile tartışıyorum. polisler, güvenlik falan geliyor. normalde tanımadığım ama iş arkadaşım olan resmen melek yüzlü bir kız gel biz çıkalım kahve içelim diye beni kurumdan dışarı çıkarıyor. tozlu yollardan geçtikten sonra lavanta tarlasına giriyoruz. belimize kadar lavantalar var. daha sonra lavantaların üstünde yüzmeye başlıyoruz deniz gibi diyerek. yorumunuz için şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi adeta işin sorunlu zamanlarından çekip almışlar ve büyüleyici bir bölgeye götürmüşler. Lavantalar mutluluk sarhoşluğunu temsil ederler. Hayatınızda, herşeyin üzerinde tutacağınız bir mutluluk olacak. Gördüğünüz kız sizi keyife, sevgiye, mutluluğa taşıyan bir ruhsal rehber. Hayatınızdaki başlangıçlar için zaman gelmiş. Evli değilseniz büyük bir aşk yaşayabilir, evli iseniz sizi çok mutlu edecek bir bebeğe hamile kalabilirsiniz. Her durumda yaşamınız inanılmaz güzel olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA