Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞUN KUŞA SALDIRMASI

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Frost
Annemin evindeyim odada beyaz bir kuş var kafeste.kafese yırtıcı bir beyaz kuş giriyor kuşun kafasını ısıtmaya ve yemeye çalışıyor kuş kaçmaya çalışıyor.odada başka biri var mudahele et diyorum biraz zaman geçiyor müdahale ediyor zor olsa yırtıcı beyaz kuş odadan çıkartılıyor.Diger beyaz kuş kafesten çıkıyor biraz hırpalanmış televizyonu üzerine çıkmaya çalışıyor çıkamıyor televizyonu ciziyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Temiz kalpli, iyi, korunmaya muhtaç ve belki de sizin sevdiğiniz birine bir başkası şiddetli müdahalede bulunacak. Ailenizden biri olabilir müdahaleye uğrayacak insan ya da ailenizden biri gibi gördüğünüz bir kişi ve hatta sevgiliniz bile olabilir. Yırtıcı kuş, asabi, söz dinlemez ve kaba birini temsil ediyor. Tehditkar, saldırgan biri. Neyse ki onu bertaraf edeceksiniz. Ama saldırıya uğrayan sevdiğiniz kişi bir süre kendine gelemeyebilir, destek gerekebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA