Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞU ELİNE ALMAK

17.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi
Mrb iki kısa rüyamz varannemin rüyasında hiç tanımadığı bir karı koca bize misafirler,odada otururken aniden eve bembeyaz,iri,üstünde elmas gibi parlayan taşlari olan çok güzel bir kuş eve girmiş,annem,erkek kardesim,misafirler kuştan korkmuşlar ama bir tek ben korkmadan kuşu yakalamışım,elime almışım.İkinci rüyamda ise meydandaki dövizciye bakıyordum ve güya oranin sahibi sevdigim kişiydi,ayakta,arkasi dönük vezneye dayali vaziyetteydi,ona görünmeden camdan bakıp geçtim.Tabirleri nedir acaba :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuşu eline almak.. Sizi ilgilendiren çok güzel müjdeli haberler var. Mücevherler haberin kıymetini temsil ediyorlar. Kuş, bazen hayatınıza girecek birisidir. Belki de çok değerli biri hayatınıza girecektir. Diğer rüyanızın ayrıntısı yok. Sevdiğiniz kişi rüyada mı yoksa gerçekte sevdiğiniz mi? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA