Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KUŞLARI YEMEK

06.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyam
Merhaba. Rüyamda 7-8 tane muhabbet kuşum var ve hem üzülerek hem isteyerek onları kimi canlı kimi cansız yemeye başlıyorum. kafalarından ekmek yer gibi kopararak yiyorum. kan akıyor kimisi can çekişiyor. hem üzülüyor hem yiyorum. sonra pişmanlık duyuyorum. anneme ama öleceklerdi diyorum. daha sonra büyük bir kafesin içine 3 tane büyük koliden ,kına kutuları içerisinden yeni muhabbet kuşları çıkartıp bırakıyorum. ama belki onlarca yüzlerce var rengarenk. gerçek hayatta kuş besliyorum.anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Üzülerek de olsa dostlarınızın günahına giriyorsunuz ya da onlar üzerinden günah işliyorsunuz. Ruhunuz bunun acısını yaşıyor ama sanki dünyadaki göreviniz buymuş gibi, zorumluluğa boyun eğiyorsunuz. Ruhlar bazı görevlerle gelir dünyaya; kimbilir belki de sizin de göreviniz budur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA