Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜS OLDUĞUMUZ KİŞİYLE BARIŞMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leman
Rüyamda 1 yıldır küs olduğum hatta birbirimize çok acı sözler yazarak ayrıldığım arkadaşımı görüyorum,annemle konuşup gülüyor bense sinirimden ağlıyorm hatta aglamaktan nefes alamıyorum sora annem barışmamızı istiyor arkadaşm bana yaklaşp diyorki eer birdaha dünyaya gelsem hayatımdaki herkesi degişe bilirdm ama arkadaş olarak yine seni seçerdim ve sarılıp ağlıyoruz rüya okadar gerçekti ki vücudunun sıcaklğnı bile hissettim daha sora pilav yemeye gidiyoruz ve yiyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu küslük hem sizin hem de onun ruhuna zarar vermiş. Enerjilerinizin bir kısmı birbirinize ve beraber olduğunuz zaman dilimine yapışıp kalmış. Bu nedenle ruhsal boyutta birbirinize sarılarak enerjilerinizi dengelemeye çalışmışsınız. Aynı anda aynı rüyada buluşmak ender görülür; bence gerçekten buluşmuş ve en azından ruhsal anlamda birbirinize enerji vermiş, geçmişi affetmişsiniz. Bir daha karşılaşırsanız eskisi gibi öfke dolu olmayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA