Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜS OLDUĞUMUZ BİRİ İLE ZORLA EVLENDİRİLMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Suskun
Eskiden ailece küs olduğumuz ama şuansa sadece benim küs olduğum bi aile var gerçekte. Rüyamdaysa ben bu ailenin en küçük oğluyla evlendirileceğim ama orda sadece düğün hazırlığı oldu. Normalde asla böyle bişey kabul etmem ama orda sesimi çıkarmadım, ağlıyorum ama yüzümde tek bir mimik bilene oynamıyor sadece gözümden çok hızlı bir şekilde damlalar düşüyor. Bana bişeyler diyorlar bense yerine getiriyorum nötr bir şekil de. Bu rüyayı 2 kere gördüm. en son gördüğüm ilk gördüğümün devamı gibiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileler bir araya gelmiş ve sizin de ruhunuzda bir burukluk var. Hem onlarla yeniden konuşmak istiyorsunuz hem de zihniniz kırgınlıkları unutamıyor. Elbette bu bir bilinçaltı rüyası. Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar zaten. Ruh ve zihin çatışması rüyanıza şekil vermiş. Mecburiyet ve gurur arasında kalmışsınız ya da kalacaksınız diyeyim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA