Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURUYEMİŞ GÖRMEK

16.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sule esin
Merhaba sol kolumda yediğim şeylerden bir kısmı birikmiş. ceviz ve badem parçaları vardı birde beyaz krema gibi birşey. sol kolumun dirseğime yakın bir yerinde beyaz krema gibi olan şey açığa taşmıştı derimin altından da 2-3 tane iri ceviz ve badem parçaları görünüyordu. parçalara dokunuyordum, arkadaşımda dokunuyordu ama ben dokunmasını istemiyordum, sanırım mikrop bulaşır diye endişeleniyordum, arkadaşım sağlık sorunları olan biri. iki yıllık evliyim, çocuğum yok, bir ay önce hamile iken bebeğimi kaybettim, çalıştığım yerden memnun değilim, annem ve babam arasında sorunlar var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genelde kuruyemiş başarıları temsil eder. Beyaz krema akıp giden fırsatları simgeliyor. Kaybınız için çok üzülmüşsünüz ve bu biraz evliliğinize de yansımış. Ufak tefek sorunlar baş göstermiş. Hayata karşı genel bir memnuniyetsizliğiniz var ama bunu kimseye yansıtmıyorsunuz. Rüyanız hiç kimsenin dokunmasına izin vermediğiniz bazı yaralarınıza dokunulması gerektiğini söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA