Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURTLARLA TİMSAHLARIN SAVAŞMASI

16.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ali Y.
Ruyamda yesil bir ova da timsahlarla kurtlar kavga ediyorlardi.Ben uzaktan izliyordum.Ayni zamanda bir cam kavonozda mor kurtcuklar da birbirine giriyordu ama ruyanin cam kavonozla ilgili kismini tam hatirlayamiyorum.Sonra bir anda havalaniyorum ve ustten sadece timsahlarin kurtlarla savastigi tahtadan bir citle cevrilmis halde alan goruyordum.Yalniz degisik bir sistem vardi ya 1 kurt 3 timsahla savasiyordu,ya da 1 timsah 3 kurtla savasiyordu.Ozel bolmelere ayirmislar.Tesekkurler Kahin Hanim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tehlikeli ve düşmanlıkla dolu kişiler birbirleri ile savaşıyor. Başka bir açıdan bu rüya dünya üzerindeki kötülüklerin birbirleri ile savaştığını haber verebilir. Siz belki de bu savaşa tanık olmak için geldiniz dünyaya. Kurtçuklar gelecekte başınıza gelebilecek sıkıntılı işleri temsil ediyorlar. Ancak kavanozda olmaları şimdilik bir tehdit olmadığının işareti. Mor kurtçuklar bazen ruhsal sıkıntıları temsil ederler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA