Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURBAĞA ZIPLAMASI

05.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayalci
Rüyamda bir teknedeyiz ama hava karanlık tekne de yat gibi tarzda karaya çıkan küçük iskelesi gibi şeyden karaya çıkıyoruz eşim beni kucağına alıyor ve babannemin ismimi seslenmesine sinirleniyorum güya çünkü orda romantik bir ortam var bavannem durmadan sesleniyor sonra sinirlenip tekneye binmeye calısıyorum tekrar eşim biniyor ama ben hafif sentezleniyorum eşim tutuyor beni sonra ben kayıgın ön tarafında oturuyorum kıyıda bir tane kurbağa yı zıplarken ve dışkısını bırktıgını görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Endişeli bir dönemi geride bırakmışken kendi ailenizdeki sorunlar nedeniyle bir geri dönüş yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizin dengenizi altüst edecek ama neyse ki eşinizin desteği var. Bilmediğiniz bir sırrı duyacaksınız. Bu durum kendi ailenizle ilgili değil, başka bir konu. Bu sır nedeniyle ikinci bir sorun daha yaşanabilir. Güzel günler değil mutlaka ama geçecektir. Biraz sabır gerekiyor sadece. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA