Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUMLARIN GÜVERCİN OLMASI

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevda doğan
Rüyamda 2 yaşındaki oğlumla motor üstündeyim motorun vitesini bir hızlandırıyor bir azaltıyorum oğlumla sahile geliyorum denize çok yakın olmasam da dalga bize yaklaşıyor bir iki dalgadan sonra kum birden şekil alıyor ve güvercin oluyor bence güvercini yakalıyorum sıkı sıkı iple bağlamaya çalışıyorum fakat tam bağlıcam güvercin elimi gagalamaya başlıyor oğlumun elinide gagalıyor ip artık yavaşça çözülmeye başlıyor baktım olmayacak güvercini salıyorum çünkü tüyleri yolunacak tı iyice
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maceraya gireceksiniz. Üstelik tehlikeli ve oğlunuzun geleceğini de ilgilendiren bir macera bu. Korkunuz olacak ama merak etmeyin; bu rüya para ile ilgili çok güzel haberleri temsil ediyor. Ayrıca hayatla barışacaksınız olaylardan sonra. Mutlu ve neşeli biri olacaksınız. Adeta evren sizin cesaretinizi ödüllendirecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA