Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KUMA GÖMÜLMEK

04.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile tas
Sevgili kahin benim annem çalışan bir kadın rüyamda akşam bir sahildeyiz tanıdıklarımiz sahilde dolaşan insalar var ama kumun ustundeyiz yaz mevsimiydi anneme gitme diyorum uyarıyorum ama o kumdan bir tepenin ustune çıkıyo ve kum dagiliyo annem icine dusuyo boynuna kadar yatar pozisyonda kum doluyo ama çok sakin kumları eseleyiyoruz annem çıkıyo sonra marketten marul yeşillik alcakmis manav reyonundada bunları sevdiğim erkegin annesi veriyomus anneme kadına güzel konus kibar davran diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuma gömülmek.. Aslında kötü bir rüya değil ama yine de anneniz dikkatli olmalı. Para ile ilgili konularda, daha fazlasını elde etmek için arayış içine girecek gibi görünüyor. Ancak bu arayış onu bazı zor durumlara sokabilir. Kız bebek, bazı haberler alacağınızı ve ailenizin de buna çok sevineceğini söylüyor ama bundan sonra daha çok çalışmanız gerekebilir. Rüyanın diğer kısmı bilinçaltınızın ürünü. Bu arada ilk bölüme "devamı var" yazmamışsınız. İkinci bölümü tesadüfen gördüm. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA