Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KULU KURTARMAK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen arya deniz
Rüyamda yeryüzünde bir dişi ve bir erkek olmak üzere sadece iki tane yaşayan sinek kuşu varmış. Sinek kuşlarından erkek olan ölmüş ve dişi kuş bunun yasını ve üzüntüsünü yaşıyormuş. Bu iki sinek kuşu da insanlar için çok değerli ve önemli. Bir gün dişi sinek kuşunu buluyorum yada o beni buluyor, hatırlamıyorum. Ona bakmaya, sevgi vermeye başlıyorum. İyileşiyor, güç kazanıyor. Bu durumu bütün insanlarla paylaşıyorum özellikle tanıdıklarımla ve herkes benimle gurur duyuyor, bana destek oluyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşi ölmüş bir kadını sevginizle hayata döndüreceksiniz ki bu kadın dünyada eşine ender rastlanan bir ruh. Saflıktan, yaradılışın en üst katmanlarındaki bölümlerden dünyaya inmiş. Bu kadının dünyada önemli görevleri var ve siz ona bu görevleri yerine getirebilmesi için güç ve enerji vereceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA