Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KULEYE TIRMANMAK

27.12.2016

RÜYA YORUMLARI

KAHİN
Gönderen neo
Çok yüksek bir kule var bu kulenin tepesi ise rüzgardan bir sağa bir sola sallanp duruyor yanımda kuzenm ve bir kişi daha vardı kulenn tepesine yerden ipten merdiven vardı ona tırmanarak çıkıyorduk kollarımı baya yoruyordu bir noktada ipin alt tarafına geçtim ve kuzenımn benı gecmesıne ızın verdım 3ümüzde iple birbirimize bağlıyız kuzenm tepeye ulaştıktan sonra ipi çözdü bende çıktım tam ipi çözdüm ama 3kişi aşağı düştü bende sarsıldm düşerkn bağırdm elimdn tuttu.bgn kule olan bnzr 2-3 rya gördm
Kahin’in Rüya Tabiri Kule hedeftir, işle, eğitimle ya da kariyerle ilgili, arzulanan en yüksek noktayı temsil eder. Kuzeninizle birlikte böyle bir hedefi elde edecek olabilirsiniz ama bu durum herkesin başarabileceği bir şey değil. Hatta sizinle birlikte yola çıkanların savruluşunu izleyecek ve kendi başarınızın önemini farkedeceksiniz. Ancak rüyanın sonunda benzer rüyaları birden çok kez gördüğünüzü yazmışsınız. Haberci rüyalar genelde tek seferde görülürler. O nedenle bu rüyanın bilinçaltı rüyası olma ihtimali de var.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin yorumcu KAHİN sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA