Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KULAĞA FISILDAMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kırmızı (ikinci bölüm)
Rüyamda sol kulağıma sırtımdan bir şeyler fısıldıyordu ve ben hareketsiz, sanki büyülenmiş gibi onu dinliyordum. Farklı bir histi rüyamdaki. Normal bir kulağa fısıldama gibi değildi, ruhumda hissettim bir bir bağ vardı sanki.İyi bir his değildi. Fakat çok kötü de diyemem. Belki bir işaret gönderilmiştir bana. Sizin yorumunuz son derece önemli. Çok teşekkür ederim. Cumhuriyet Bayramınızı kutluyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal boyutta sizinle iletişim kuran biri olmalı. Bir nedenle geçmiş yaşamlarınızdan birinden alacaklı, borçlu olabilirsiniz birbirinize. Yaşanacak olan bazı dersler vardır hayatta; ötelemeniz bir şeyi değiştirmez aksine daha zorluklarla yaşarsınız. Büyülenmiş gibi dinlemeniz, o ruhun sizin üzerinizdeki etkisini anlatıyor bize. Belki de bu yaşamda size dersler verecek biri; o buna mecbur, size onu anlatmaya çalışmış olabilir. Bana kalırsa onunla dost kalmaya çalışın ama sakın yüzgöz olmayın ve aşırı samimiyet kurmayın. Bırakın yaşanacak olan yaşansın. Engel olamayacaksanız, faydalanmaya çalışın. Kalbinizi de ferah turun; belki de sadece size yardım edecektir. Bazı düşmanlıklar ters teper, insana fayda sağlar. Ben de sizin ve çocukların bayramını kutluyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA