Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜÇÜK TERLİK ALMAK

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eray
Ben evli birisiyim.Ruyamda annem ve babam ile kusmus olup disari cikiyorum.Ayakkabim yok. bir evde oluyorum.Evdekiler cok uzun boylular zencifilanda var.Bunlar bir aile.Aile babasi benimle oyun oynuyor, ben o oyunu daha once o adamla oynadigimi hatirliyorum ve bu sefer oyunda hata yapmiyorum.Disari cikarken ayakkabim olmadigini soyluyorum ve bana siyah renkte byan terligne benze bir terlik aliyorlar.Bozuk para ile.Terlik biraz kucuk gibi.Bende aykkabi almaya gidiyorum magazaya her yer kapalı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizle olan bazı anılar canınızı acıtıyor. Eski yaşamlarınızda daha iyi hatırladığınız aileniz ya da çevreniz olmuş. Ruhunuz bu arayışta ama her dünya döngüsünün kendine has sınavları vardır ne yazık ki. Evin babası muhtemelen eski yaşamlarınızdan birinde sizin babanızdı. Ezberlediğiniz bir oyun var, onunla çok oynadığınızı düşünüyorum. Dışarısı yeni yaşamdır. Küçük gelen terlik yeni yaşamdaki sınavlarınız. Ama bu sınavları, seçimleriniz yüzünden olduğundan daha ağır yaşıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA