Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜÇÜK KIZIN BIÇAKLANMASI

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eslem
Rüyamda ilk başta küçük bir kız bıçaklanıyordu poposundan bir adam elinde bıçakla geziyordu meyve bıçağı hatta görmedim fakat bir anda ben bıçaklanmışım gibi olay bana dönüyordu sağ ve sol tarafıma dokuz dikiş atılıyordu Ayrı ayrı 9 dikiş. Daha sonrasında erkek arkadaşımın akrabalarının olduğu bir evdeyiz dikişliyim tam biraz ağır ağır yürüyorum kalabalık var evin içerisinde erkek arkadaşımın tarafından herkes benimle tanışmak için selamlaşıyor yanımda sadece annem var. Rüya bu şekilde bitiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küçük kız sizsiniz. Küçüklüğünüzde yaşadığınız bazı şeyler hayata dair duruşunuzu etkiliyor. Çevrenizin ve belki de kendinizin bile bilmediği bazı şeyler gördünüz ya da yaşadınız. Kendinizi hatırlamadığımız zamanlarda bizi etkileyen olaylar bilinçaltımıza kazınır ve ileriki yıllarda hayata dair çekincelerimiz, korkularımız bu anıların izleri sayesinde oluşur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA