Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KREDİ KARTI BULMAK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Merhaba,ruyamda bankamatike giriyorum birisi bankamatik kartını unutmuş hatta üzerinde adı soyadı yazıyordu ben onu alıp polise veriyorum sahibini bulsunlar diye.Sonra küs oldugum ablamın vesikalık resmini düşürmüsüm güya birisi bana veriyor.hatta o sırada ablamın oglu ile yolda karşılaşıyoruz ama konuşmadık . Daha sonra ben bir yeredeyim üzerimde çok güzel pembe bir elbise var, arkadasım diyorki ne kadar güzel bir elbise bana parayla satarmısın diyor bende belki hediye ederim sana diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya, bir maddi fırsat, bir kredi, gelir ya da benzer bir konu için başkalarından aldığınız, tesadüfü bilgilerden faydalanacağınızı söylüyor. Vesikalık fotoğraf bir başvurudur. Ablanızın da bu konuda bir girişimi olabilir. Belki bir miras, ortak bir mal, mülk konusu olacaktır ortada. Bu durum her ne ise sizi mutlu edecek. Mutluluğunuzu başkaları ile paylaşacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA