Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖTÜLÜK TARAFINDAN YÖNETİLMEK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Quarey
Rüyanın en başında bir aile vardı buraya kötü bir kadın gelerek bu yuvayı dağıttı. Daha sonra bu kadının kötü beyaz maskeli bir yaratık tarafından geldiğini öğrendim. Bu yaratık kötülüğün kaynağı gibiydi. Daha kötüsü insanları tuzaklara düşürüp onlara kendi işlerini yaptırıyordu. Ben de bu tuzağa düşüp işlerini zorla yapıyordum. İnsanlar onun işini yaptıkça yüzünde beyaz maske oluşuyordu. Onun işlerini yapmayacağımı söyleyince parmağını şıklatarak beni öldürdü. Ruhum boşluğa düştü. Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ruhani sembollerde şeytan kötülüğün, melek ise iyiliğin sembolüdür. Aslında biri negatifi, diğeri ise pozitifi temsil eder. Sizin ruhunuz negatifin etkisi altında. Bu durum ruhunuzda biriken ağır enerjiler nedeniyle oluşur. Bazen nazar ama çoğunlukla büyüyle ilgili enerjilerdir bunlar. İyi haber, her türlü dışsal enerji bir süre sonra etkisini kaybedecektir. Negatif kutup sizin enerjinizle besleniyor şu anda. Sizi sömürüyor diyebilirim hatta. Sizi öldürmesi ise ruhunuza ettiği eziyetin bir yansıması. Ne yapabilirim diye sorarsanız birkaç tavsiye vereyim. Mümkünse hemen, işin ehli birine kurşun döktürün. Evinizde bir kaç noktaya ufak keseler içinde kalın tuz koyun, mümkünse kristal tuz olsun. Büyüye ve nazara iyi gelen duaları okuyun. Sık sık akan suyun altında, enerjiyi suya verdiğinizi imgeleyerek duş alın. Ama en son yapacağınız şey büyü bozdurmak olsun, piyasada bu işin çok şarlatanı var, sakın kimseye güvenmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA