Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖTÜ VE KALABALIK OTOBÜSTEN KURTULMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çiçek
Rüyamda ailemle çok kalabalık, kötü bir otobüsteydim. Sonra birden çok güzel ve baya lüks beyaz bir otelin/villanın girişinde uyanıyorum. Müzik sesleri geliyor. Gerçekten mükemmel bir yer, güneşin batışını, sonra yıldızları izliyorum. Bahçede oturup bunların fotoğrafını çekiyorum. Odama gidiyorum o da bir süs havuzuna bakıyor. Sonra otelin sahibi olan yaşlı bir adamla adamın odasına gidip birlikte oluyorum. Bu arada otobüs maceramın üstünden 10 yıl geçmiş, ailemi bulamamışım, arıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kötü yaşam koşullarından, kötü bir sosyal çevreden uzaklaşacağınız anlaşılıyor. Yaşamınızda olumlu yönde değişimler olacak. Huzurlu olacaksınız ve yaşadığınız günlerin değerini bileceksiniz. Ayrıca bu süreçte zengin ve yaşlı biri ile de birlikte olabilirsiniz. Ancak tek sorun var. Bu güzel günlerde ailenizden çok uzaklaşabilir, onlara yabancılaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA