Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖTÜ KOKMAYA NEDEN OLMAK

25.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Mrb rüyamda eşimle ayrıliyormusuz.Bir adam tanıdığım birisırtıma bir dal şeftali soktu eşime kötü kokayım diye.Öyle kötü kokuyordum ki eşim yine de yaklaştı bana yanımda o adam vardı bana destek oluyormuş. Bana daha olmadı seftaliler dedi.Sonra olmuş ve bir dilim yedim.Adamın üzerinde lacivert takım vardı ama takımının bazı yerleri soluk gibi izler vardı.Sonra o adamla ilişkim varmış eşim not bulmuş gösterdi ofkeliydi.kızımı bana vermiyordu. kızımı kötü gördüm.eşimden zoraldım.korktum.tskler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aman çok dikkat edin. Bu adam sizin hakkınızda eşinizi dolduruyor. Size destek oluyormuş gibi görünse de aslında sizi ayırmaya çalışıyor. Kendi işi ve yaşamı iyi gitmiyor da sanki hıncını başkalarından alıyor ya da eşinizin durumunu kıskanıyor. Bu tür rüyalar uyarıcıdır. Sizin bu adamla ilişkiniz varsa hemen sona erdirin eğer böyle bir şey yoksa o adamı ailenizden uzak tutmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA