Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖTÜ ENERJİYİ BULMAK

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gül
Rüyamda insanlık için kötü bir pis enerjiyi arıyorum.kötü nefis gibi birşey.belki de büyü.kız kardesım de var.buluyorum kuumus bir ağacın içinden baltayla çok zor bir şekilde çıkarıp kırıyorum.cam gibi birşeyin içinde ama zor kırılan birsey.kırdıktan sonra kız kardesıme bir tokat atıyorum çabuk yasini getir diyorum.elimde yasin fakat korkuyorum ellerim titriyor yasin düşüyor tekrar alıp okuyorum yeşil kaplı yasin kitabı. Yasin süresini okurken uyandim. İlginize teşekkur ederim kahin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Okuduklarınızdan, dinlediklerinizden etkileniyorsunuz siz. Bulduğunuz enerji kendi içinizdeki kötülük yani nefs. Onu ancak inançlarınızla yok edeceğinize inanmışsınız. Oysa ki telkin, iyi niyet, kararlılık ve sağduyu çok daha önemli. Yine de rüyada yaptığınız eylem en azından kendinizi tanımanız açısından çok önemli. kardeşinize niye vurduğunuzu anlayamadım ama onu da kendi içindeki kötülüğü yenmesi için uyaracak olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA