Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KOŞMAKTAN VAZGEÇMEK

05.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ince
Bir akşam vakti tatil yeri olabilir koşuyorum sonunda manzara olduğu biliyorum oraya doğru gece ışıkların altında manzara deniz harika aşağıda indikçe kat kat oturlucak yerler var her katta çiftler denizi seyrediyorlar arkadan görebiliyorum hepsini ama çok huzurlu bir yer. Koşarken az duraksıyorum çantamı belime takıp düşmesin diye hazırlık yaparken vazgeçiyorum bir anda boş veriyorum neyse diyorum. Neden vazgeçtiğimi bende anlayamadım ama koştuğum atlamaya karar verdiğim anda içimde huzur vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Huzura giden bir yol varmış, her türlü olumsuzluğu aşıp ruhunuzu huzura kavuşturmaya kararlıymışsınız. Ama başka bir şey olmuş ve vazgeçmişsiniz. Gördüğünüz çiftler, huzurun birliktelikle olabileceğini düşündürüyor, belki de bu yüzden vazgeçtiniz, belki de siz yalnız bir savaşçısınız, tek başınıza, zoru başarmak için bedenlendiniz. İnsanlar yaradılışlarının icaplarına çekilirler. Ne kadar isteseniz de başkasının hayatında imrendiklerinizle yaşayamazsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA