Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORUNMAK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizli üye
Akşam mahalledde annemle karşışıklı kaldırımlarda oturuyorduk bişey oldu ve benim kalkmam gerekti arkamı döndüğüm sırada birden belimde bir el hissetim ve beni hızla kenara çekti önüme döndüğümde 3-4 tane köpek vardı ve ısırıcak gibi davranıyolardı çocuğa dönüp baktığımda ise aynı okulda okuduğum ama adını dahi bilmediğim bir çocuktu beni koruyan o çocuk beni korumak için beni sarmaladığında onun çok güzel parfüm kokusunu aldım.köpeklerden kaçmaya çalışırkende hala bana sarılıyordu ve bırkmyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dostlardan gelen düşmanlıklar sizi incitmiş ve hayatınızda böyle bir korku var. En yakınlardan gelen saldırılara karşı savunmasız hissediyorsunuz kendinizi. Sizi koruyan genç sadece bir sembol. Sizin içten ve sıcak bir sevgiye, sadakate ve korunmaya ihtiyacınız var. Bu rüya, yakında karşınıza size bunları sağlayacak birinin çıkabileceğini haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA