Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORUNMAK

11.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen selbi senel
Hayırlı geceler. Rüyamda savaş oluyor ben magaraya sıgınmışım yanımda eşimde var ama kendisini görmüyorum. Magaranın içi erkek askerlerle dolu dışarıdan hemşire geliyor ve savaşın çok şiddetlendigini söylüyo sonra bir ses ismimi söyleyerek sag elimi uzatmamı söylüyo ben askerlerin arasından elimi rahat iki metre kadar uzatıyorum uzun sürmeden elimin üstü beyaz bezle bantlanmış bana birdaha senin vucuduna mikrop girmicek diyorlar sonra dışarı çıkıyorum arkamdan kurşunlar sıkılıyor isabet etmiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilmediğiniz, öngöremediğiniz şeylerden korkuyorsunuz. Bu korku sizde anksiyeteye neden olmuş. Sürekli tedirgin gezen, endişeli bir haline gelmişsiniz. Siz kendinizi güvende hissediyorsunuz ama yakınlarınız için endişelisiniz sanıyorum. Rüyanızda, ilahi güçler, sizi bu korkununun esaretinden kurtarmışlar. Bu rüya ruhsal bir iyileştirmeyi anlatıyor. Kendinizi iyi hissetmeniz için bu gerekliymiş sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA