Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKULARIMIZLA YÜZLEŞMEK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Rüyamda sınıfta oturuyorum içeri köpek getiriyorlar bende köpekten çok korkan biriyim köpeyi sevmek isterken sağ elimin her yerini çiziyor kolum kanamaya başlıyor konuşmadığım eski sevgilim öğretmenden izin istiyor benim okul doktorunun yanına inmem için ben iniyorum doktor kolumu dikmek istiyor iğneyle ben izin vermiyorum ancak yara bandı yapıştırıp sınıfa geri dönüyorum içeri girincede eski sevgilim bana bakıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Çok korktuğumuz, olmasından endişe ettiğimiz şeyler rüyalarımızı girer. Aslında bilinçaltı, onlarla yüzleşerek korkuları yenmeye çalışır. Sizin rüyanız da eski bir anının hatırlanmasına bağlı olarak, korkularla yüzleşme durumuna gelmiş. Bilinçaltınızda yaşanmış başka bir şeyden dolayı eski sevgilinizin sizi koruyup, kolladığını görmüşsünüz. Eskiden, yanınızdayken, sizi gerçekten sevgisi ile sarmalamış olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA