Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 1Yildiray
Bizim evde de sevgilim e.kardeşim annem babam var sevgilim Biz de kalıyormuşAma tepemizde ayın ışığı var O aydınlatıyor hepimizi dışardaTeyzemin elinde korktuğum için kur-an var Habire dua okuyorKorktuğumu söyledikçe daha şiddetli okuyor.Sevgilm merdiven e durmuş bize bakıyor ne yapıyoruz diye teyzem kafamı iki avcunun içine alıp dua okuyor teyze daha çok oku hafifliyorum diyorum Sonra ağlamaya başlıyorum oda ağlıyor hüngür hüngür ağlıyoruz üzülmemesi gerektiğini söylüyorum. Sevgilimde bize bakıp duygulanıp ağlıyor euzü besmele getirip duruyorum ayakta durmaya çalışıyorum korktuğum şeyler beni rahatsız ediyor. Korkarak uyandım sonra birde teyzem okurken rüzgardan ağaçların yaprakları dalları ve benim saçların ucusuyordu ben bayanim 22 yaşındayım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beş, altı bölüm halinde gönderdiğiniz rüyanın her iki cümlesinden biri korkuyorum. Bu tür rüyalar haberci olmazlar. Bir de ağlamışsınız üstelik ki bu da rüyanın haberci olmadığını gösterir. İnançlarınızın sizi korkutacak kısmı ile değil, sizi aydınlatacak kısmı ile ilgilenin. Korku öğeleri inançlara karışmış hurafelerdir. Dinler insanları sakinleştirmek, ruhsal alanla irtibata geçmesini sağlamak ve enerjisini tamamlamak için vardır, korku için değil. Uyanık yaşamınızda kendinizi korkutacak şeylerden uzak durursanız rüyalarınız kabusa dönüşmez. Üzerinizde yoğun negatif enerji birikmesi var. Kendinizi nötrlemek için olumlu düşünce üzerinde çalışın. Kişisel gelişim kitapları okursanız olumlu düşünmenin yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA