Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kobra yılanı
Arkadaşım bize gelmiş oturuyoruz bizim evde sonra birden duvarda kan belirdi belirli yerlerinde daha sonra dışarıya çıkıyoruz bizim binanın duvarlarında da kan izleri belirdi orada kilolu beyaz tenli kapalı bir kadın var anne işte bu kadın bunu yaptı diyorum. bir başka rüyada istiareye yattım annem bizim bahçedeki çimleri suluyor oradan yılan zıpladı anneme dikkat et dedim. sonra başka kocaman kobra yılanı bizim terasa zıplıyor onu görünce korktum kapıyı hızlıca kapattım ağzını kocaman açtı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duvarlardaki kanlar aile ya da arkadaşlarla yaşanacak küslükleri, ayrılıkları temsil eder. Bu durumun içinde direk olmasanız da dışarıdan gözlemleyeceksiniz. Belki de bu durumu anneniz yaşayacaktır. Ve buna sebep olan kadının suretini görmüşsünüz. Direk o olmasa da tarif ettiğiniz gibi biri olabilir. Diğer rüya yılan korkunuzla ilgili olabilir. Öyle değilse annenizin parasına göz diken birinin varlığını haber verir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA