Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hasmer
Ben rüyamda surun üflenmesini işittim ve hemen ardından gökyüzü kızıl renge boyandı. Gök adeta parçalanıyordu. Herkes robot gibiydi ve ben babamı gördüm. Tabi herhangi biri de olabilirdi çünkü ben korktuğum için bildiğim halde kıyamet koptuğunda sorulacak olan soruların cevaplarını istiyordum babamdan. Babam ise robot gibiydi ve beni duymuyordu. Ben çok korkuyordum ve duyduğum ses gerçekten çok garipti. Aynı zamanda son zamanlarda rüyamda strese giriyorum. Rüyamın gerçeklikle ilgisi olabilir mi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkmak.. Korku dolu rüyalar haberci olmazlar, merak etmeyin kıyamet kopmayacak. Siz kıyametle ilgili konulardan korkmuşsunuz. Bilinçaltı, bizi rüyalarda, korkularımızla yüzleştirir. Aslında onları yenmeye çalışır ama daha çok korkmamıza neden olur. Bu konularla ilgilenmeyin, kıyameti zaten yaşıyoruz, sur'a çoktan üflendi. Dünya kendini yoketmeye başladı bile, bundan daha kötüsü olmayacak. Ayrıca soruların cevapları sizin içinizde. Siz öldüğünüzde özünüze hesap vereceksiniz. İyi bir insan olarak yaşayın ve vicdanınızı zorlamayın yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA