Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya
Küçük bir kedim varmış onu salıyorum ama o sırada siyah bir kedi onu kovalamaya başlıyor hatta apartmanın içinde yakalıyor.O siyah kedinin gagası varmış yavru kediyinin tüylerini yoruyor. Ben üzülüyorum ama hayvanlardan korktuğum için eve çıkıyorum. karşı komşumuz evinin dış kapısının önünde bağdaş kurmuş evin kapısı açık ve arkadan beyaz ışık vuruyor,gözleri garip bir şekilde boyalı histerik bakıyor.Sonra ben hemen anahtarı sokuyorum kapıyı o sırada kardeşim açıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kedilerden de komşunuzun bakışlarından da korkuyorsunuz. Belli ki gördüklerinizin altında gizemli ve korkunç şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Korku içerikli rüyalar, hele de korku rüyanın tamamına sahipse, haberci olmazlar. Bu rüya sizin bilinçaltınızın bir ürünü. İzlediklerinizden, dinlediklerinizden etkileniyorsunuz. Sürekli korku içerikli rüyalar görüyorsanız hayatınızda değişiklik yapmanız gerekiyordur. Kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA