Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPRÜDEN GEÇMEK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz
Sevgilim ve arkadaşlarımızla denize gidiyoruz dolunay vardıçok aydınlıktır denize girdik sonrasındasevgilimden jilet almasını istedim reddetti sonra birlikte kumsaldayken deniz kabuğu alıyorumbirini sevgilime veriyorum gelgitler üzerimize geliyor ve su soğuyor başka bir yere gitmeye karar veriyoruz, başka bir yerdeyiz tekrar deniz ama burada da güneş doğuyorbulanık ılık suyun içinde köprüden geçiyoruz sevgilimbeni sırtına alıyor o sırada 6büyük balık görüyorum ve satın alıyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlişkinizin aşamalarını görmüşsünüz. Güzel umutlarla başlamış ilişkiniz ve ruhlarınıza iyi gelen hisler ile, yüreğinizin derinliklerindeki gizemler ortaya çıkmış. Hayattan zevk almayı öğrenmişsiniz birlikte. Siz radikal birisiniz ama sevgiliniz ılımlı bir kişilik; birbirinizi tamamlıyorsunuz adeta. Bir sınav var yakında, ilişkinizde bir soğuma olabilir ama merak etmeyin bunu da sonrasındaki sorunları da aşacaksınız. O sizin sorumluluğunuzu üstlenmeye hazır. Birlikte yaşamınızı daha iyiye taşıyacaksınız ve hayatın kısmetlerini elde edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA