Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPRÜDE DURMAK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sezen
Merhabalar. Rüyamda bir sakin göl yada deniz kenarında babamla geziyoruz. Daha sonra benden yaşça çok büyük iş arkadaşımla karşılaşıyorum beni suyun üzerinde yükselen bir köprüye bindiriyor ve sıkıntılarını benimle paylaşıyor. Ben o yüksekte korktuğum için tekrar iniyoruz. Babam ve kardeşimle karşılaşıyoruz. Babam ve kardeşimin saçlarının arasından ölmüş arılar temizliyorum.Annem ve babam şuan şehir dışında ama ben annemde gelince beraber buraları gezelim diyerek plan yapıyordum.Teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu arkadaşınızın suretinde sizin yaşadığınız hayatın değeri anlatılmış size. Ne kadar çok hayıflanırsanız o denli yerinizde sayarsınız. Suyu geçmek yeni bir yaşamdır. Rüya size anlatarak açılın ve kötü enerjilerden arının ki ilerleme sağlayabilesiniz diyor. Babanız ve kardeşiniz, çalışanlardan gelen zararlar nedeniyle sıkıntı yaşayacaklar, dikkat etsinler.Ya da önceden iş hayatı ile ilgili sorunlar, sigorta işlemleri, sağlık destekleri konusunda bir takım problemler çıkabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA