Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEKTEN KORKMAK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeliz
Selam,rüyamda büyük bir köpek küçük bir çocuğu ağzına alıp kaldırdı sanırım ısırdı çünkü küçük çocuğun çığlık attığını duydum.Beni farketmeden kaçmaya çalıştım,bir kapıdan geçtim kapıyı kapatmak istedim köpek gelmesin diye ama o beni farkedip kolarak geldi.kapıyı iterek açtı,ben de kapının üstüne çıktım ama köpek de arkamdaydı,kafası kalçama ve bacaklarıma degiyordu.Isırıcak diye tedirgindim ama ısırmadı.Teşekkürler.umarım bu rüyamı yorumlarsınız.üç hafta önce rüya yollamıştım yormadınız:
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aralık ayının 27, 21, ve 2'sinde yolladığınız rüyalarınızı yorumlamışım. 3 Hafta önceki başka bir rüya ise bilmiyorum. Her rüyayı yorumlamıyorum, elediklerim olmuştur. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası; korku hissettiğimiz rüyalar haberci olmazlar. Köpek korkunuz su yüzüne çıkmış ve bilinçaltınız sizi bu korku ile yüzleştirmeye çalışmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA