Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEKLERİN SALDIRMASI

28.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen altay türk
1.rüya: omzuma büyük bir kütük alıp yükleniyorum. tam taşıycam köpekler saldırıyo. omzumdaki kütük bir sırığa dönüşüyo o sırıkla köpeklerden kendimi korumaya çalışıyorum. 2.rüya: boz bir ayıdan korunmak için bir bahçe duvarının üzerindeyim. sonra ayı bir sülük yiyor. iğreniyorum. 3.rüya: çocukluktan beri nefret ettiğim ve bana hesabını soramadığım ağır bir iftira atmış olan bir şahsın kendisine ait yeni aldığı yada yaptığı ahşap bir gemisine biniyorum. tokalaşıyoruz ama çok huzursuz oluyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Köpeklerin saldırması.. Bir yük, sizin güvende olmanızı sağlayacak bir araca dönüşecek. Belki de ailedekilerdir size yardımcı olacaklar. Odunlar bazen aileyi temsil ederler. Köpekler, başkalarının dostlarıdır, adamlarıdır. Bazen avukatları, muhasebecileri temsil ederler. Boz ayı çok kuvvetli düşmandır. Aman dikkat edin, bu kişi çevresindeki asalaklardan beslenen biri. Bir faizci olabilir mesela. Düşmanın gemisine binmeniz, onun yüzünden bir maceraya atılacağınızın işareti. Ya da o kişi sadece bir semboldür ve siz, size düşmanlık besleyen biri ile bir anlaşmaya varacak ve bir maceraya atılacaksınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA