Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEĞİN SALDIRISINA UĞRAMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aycacan
Merhaba, Son zamanlarda rüyalarımda sürekli saldıraya uğruyorum. Avm gibi bir ortamda yürüyen merdivenlerden iniyorum tam inecekken bir köpek geliyor ve elimi ısırıyor diş izlerine bakıyorum ama elim kanamıyor ve acımıyor sadece korkuyorum çünkü köpeği sadece ben duyuyorum benimle konuşuyor seni mahfedicem öldürücem gel buraya vs.tanımadığım insanlar bana yardım ediyor bir şekilde zorla kaçıyorum avmde ama bu sefer erkek soyunma odasına sığınmışım istemeden ordan da kaçıyorum.. teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen rüyalar pek haberci olmazlar, korkularla, arzularla ilgili olabilirler. Köpek saldırısı, başkalarının dostlarından, adamlarından gelecek zararları temsil eder. Diğer rüyanız bir başkasının hayatına ait gibi görünüyor. Ya izlediklerinizden etkilendiniz ya da başka bir yaşamınıza ait kesitler gördünüz. Ancak kokain, zenciler ve bıçaklanmalar amerikan filmlerini andırdığı için ilk ihtimal daha yüksektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA