Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KONVOY GÖRMEK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gece karanlık devlet arabaları duran konvoy. Arabam eski kartal misali.
Gece etraf karanlık hafiften beyaz ısıklar aydinlatiyor farkedip gorecek kadar. Buyuk devlet araclari var. Dönemec yerinde jandarma kamyonu gibi .siren korna sesleri. Ordan gectikten sonra iett otobusleri arka arkaya. Duran konvoy. anlamli imalı cümleler yazıyor ön caminca. En arkaya dogru giderken ambulans. Ilerliyorum boş yol. Geri geliyorum kimse yok halamlar surdaayiz diyor. Sağ sokaktalar.Düğun disarsi.park.arbami kucultuyorum. Hersey susmuz sarı ışıkta bizimkiler oynuyor.Düğün başlangıcı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya devletin de içinde olacağı acil bir durum söz konusu olacağını, sosyal grupların veya STK'ların bazı beklentiler ya da çalışmalar içine gireceklerini söylüyor. Cümleleriniz arasında bağlantı eksiklikleri var. Çoğu zaman yazdıklarınızı anlamıyorum. Rumuz kısmına rüyanızın devamını yazıyorsunuz ve bu nedenle pek çok rüyanızı eliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA