Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZGIN BOĞA GÖRMEK

08.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bunyan
Önce kızgın boğalar gördüm,saldıracak karı zamn saklandigimi o arada sanki hazırlık yapılıyor,erkek kardeşimle evlenecekmisim.Cocuklugumuzun geçtiği evin balkonuna açık renk ince halılar seriliyor,oradaki beş alti yaşlarındaki arkası dönük çocuk önüme gelince bağırıyorum ona.Bagirma diye uyarıyorlar beni.Akrabalar vs gelecekmiş.Ben zaten evliyim niye evleneyim ya beni yanına çağırırsa bu diye açık konuşuyorum o arada arkamdan babam çıkıyor doğru ama mecbursun diyor.Kardesim aklını yitirmiş,engelli olmuş ben bakacakmisim ona böyle bir çözüm bulunmuş.bu arada orada evli gercekte. Onun küçüklüğü yüzünü hiç görmedim evlenecekmisim. Rahatsız edici bir ruyaydi,
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailevi meseleler nedeniyle sıkıntılı günler yaşıyorsunuz. Kendi evliliğinizde sorun olmasa da aile içinde yaşanan bazı gerginlikler sizi de etkiliyor. Kardeşinizin bazı hataları yüzünden tüm aile sorun yaşıyor olabilir. Ya da onun yaşadığı bazı sıkıntılar nedeniyle yaşadığınız üzüntü rüyanızda karşınıza çıkmış olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA