Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KIZ İSTEMEK

15.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba, rüyamda gerçekte konuşamadığım ve kızgın olduğum bir erkeği gördüm bu erkeğin ailesi bizim evde babasının elinde pembe kocaman bir pasta var beni istemeye gelmişler annemlerde onaylamış gibi aynı rüya içinde bölük bölük bu erkekle bir otelde oluyorum ben çektikçe istemedikçe o erkek elimi tutuyo en sonunda göğsüme yatıyor. devamında o erkek aşağı inmiş bende dış alıp çıkmışım ama oda yok taşınmış ve nerede olduğunu öğrenmek.için görevliye soruyorum tarih söylüyorum bugün evlilik yıldönümümüz diye o tarih gerçekte beniö doğum günüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek sizi istemeye gelecek ya da evlilik teklif edecek. Bu bir sürpriz ve çok mutlu edecek sizi. Rüyada gördüğünüz diğer şeyler evleneceğinizi söylüyor. Ancak bilinciniz şu anda buna hazır değil. O nedenle parça parça başka bir erkeği görmüşsünüz. Belki de kıyaslama yapıyor ya da duruma alışmaya çalışıyor ruhunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA